Драматична завршница "НБА меча" у Београду, Партизан сломио Цедевита Олимпију

Кошаркаши Партизана победили су Цедевита Олимпију са 110:102 у утакмици 21. кола АБА лиге

Партизан и Цедевита Олимпија су одиграли меч какав се ретко виђа у АБА лиги - обе екипе су постигле укупно 212 поена, а да се нису играли продужеци!

Црно-бели су савршено отворили меч - постигли су чак 42 поена у првој четвртини, а гости уопште нису били лоши, пошто су убацили 24.

Штавише, у наставку су гости смањивали разлику, да би меч увели у драматичну завршницу.

На полувремену је Партизан имао предност - 70:57, а пред почетак последње је био на "плус десет"- 87:77.

Данило Анђушић је одиграо још једну сјајну партију, постигао је 20 поена.

Алекса Аврамовић је убацио 17, Бруно Кабокло 15, а Кевин Пантер 13.

Зоран Драгић је са 22 поена био најефикаснији на терену, али то није помогло гостима да избегну пораз.

Партизан је други на табели са скором 15-6, док Цедевита Олимпија има 14-7 и налази се на четвртом месту.