Нова победа ИМТ-а, реми Вождовца и Чукаричког, ТСЦ славио у Суботици

Фудбалери ИМТ-а победили су као гости Радник резултатом 1:0 у мечу 26. кола Суперлиге Србије
Нова победа ИМТ-а, реми Вождовца и Чукаричког, ТСЦ славио у Суботици© Superliga Srbije

Екипа са Новог Београда уписала је нови тријумф, други у последња три меча и тако наговестила успон у форми.

Гол вредан три бода постигао је резервиста Александар Лутовац у 72. минуту, на асистенцију Николе Глишића.

ИМТ је након нове победе, 12. са 27 бодова, Радник је остао последњи са само 14.

У наредном колу, после репрезентативне паузе, Радник ће дочекати Војводину, а ИМТ Железничар.

Вождовац и Чукарички одиграли су занимљив меч на "крову", а сусрет је завршен нерешеним резултатом.

Гости су повели голом Аџића у 45. минуту сусрета, а коначан резултат поставио је Милетић у 69. минуту.

"Брђани" су пети на табели са 40 бодова, док је Вождовац 11. са 30.

ТСЦ је у гостима савладао Спартак са 4:2. Голови за тим из Бачке Тополе постигли су у два наврата Ћирковић, а онда и Радин и Јовановић.

Мијић и Убипарип су погађали за суботички тим.