Лепа вест за Пиксија и "орлове" - Митар се вратио на терен

Александар Митровић одиграо је цео меч за Ел Хилал и тако послао поруку селектору Драгану Стојковићу Пиксију да се опоравио од повреде и да ће бити спреман за предстојеће Европско првенство
Лепа вест за Пиксија и "орлове" - Митар се вратио на теренGetty © Yasser Bakhsh

Српски фудбалер Александар Митровић вратио се на терен после паузе изазване повредом, а његов саиграч и сународник Сергеј Милинковић-Савић је добио црвени картон у победи Ел Хилала резултатом 2:1 на гостовању Ел Итихаду у полуфиналу саудијског Kупа краља.

Митровић је одиграо цео меч и показао да је повреда прошлост, а у судијској надокнади у првом полувремену добио је жути картон.

У 42. минуту Милинковић-Савић је због оштрог старта добио директан црвени картон и неће играти у финалу.

Јунак победе Ел Хилала био је Бразилац Малком, двоструки асистент - прво земљаку Мишаелу у 25. минуту, а затим Сауду Абдулхамиду у 81. минуту.

Мароканац Абдеразак Хамдала дао је гол за Ел Итихад у 67. минуту.

Ел Хилал ће у финалу играти против победника другог полуфинала између Ел Насра и Ел Kалиџа.