Бразил изгубио од Камеруна, Швајцарска им замало отела прво место

После расплета у групи Х где су Португал и Јужна Кореја прошли даље, у осмини финала Мундијала играће и Бразил и Швајцарска
Бразил изгубио од Камеруна, Швајцарска им замало отела прво местоGetty © Catherine Ivill
  • 2. дец 2022 • 22:02

22:02

Крај утакмице - победа Камеруна!

Готово је, Бразилци су уписали пораз од Камеруна, али су ипак остали на првом месту због боље гол-разлике у односу на Швајцарску.

Да су Швајцарци постигли још један гол против Србије (победа 3:2), Бразилци би као другопласирани морали да играју против Португала. Ипак, овај пораз од Камеруна их неће много болети.

• 21:52

90' +2' - ГОЛ! Камерун долази до гола

Винсент Абубакар постиже погодак у другом минуту надокнаде и тако највероватније доноси Камеруну победу против Бразила.

Добар напад афричке селекције и центаршут са десне стране на Абубакара, који главом смешта лопту у мрежу.

• 21:15

55' - Мартинели умало до гола, остаје 0:0

Добар продор и покушај Габријела Мартинелија, али је одлично реаговао голман Камеруна приликом ударца са ивице шеснаестерца.

Бразил је до гола могао и након корнера, али је поново врхунски интервенисао Епаси.

• 21:09

46' - Настављен је меч

Почело је друго полувреме...

• 20:46

Полувреме: Бразил - Камерун 0:0

Није било постигнутих голова на стадиону "Луисаил" у сусрету Бразила и Камеруна.

"Кариоке" су константно нападале и у неколико наврата умало успеле да затресу мрежу, али се Камерун некако одбранио.

Занимљиво је и да Камерун има за чим да жали, пошто су у самом финишу умало дошли до гола. Ипак, голмани обе селекције играју врхунску утакмицу.

У другом мечу групе Г, Србија и Швајцарска на полувремену: 2:2.

• 20:22

20' - Бразил опаснији, али још увек без промене резултата

Напада селекција Бразила, али за сада одолевају Камерунци, па након 20 минута није било промене резултата.

• 20:02

1' - Почео је меч Бразила и Камеруна

Почео је меч на стадиону "Луисаил"...

• 19:30

Време је за Бразил - Камерун

Ако Бразил не изгуби, Србија сама одлучује о својој судбини у борби за пласман у осмину финала. Ево и састава тимова

• 18:05

90+11' Крај утакмице, Уругвај је победио и испао!

• 17:54

90+8' Крај утакмице, Јужна Кореја победила!

Јужна Кореја победила 2:1 и чека Уругвајце. Ако остане све овако, они иду у нокаут фазу!