Партизан испратио Русе са три комада - Петрићев тим се одлично показао

Наредна провера за црно-беле на програму је већ у петак
Партизан испратио Русе са три комада - Петрићев тим се одлично показао© FK Partizan

Фудбалери Партизана победили су у четвртак екипу Ахмата резултатом 3:1 (1:1) у пријатељском мечу на припремама у Белеку.

Голове за Партизан постигли су Немања Јовић у петом, Вања Влаховић у 76. и Квинси Мениг у 81. минуту. Једини стрелац за Ахмат био је Иван Олејников у 35. минуту.

Ово је друга пријатељска утакмица црно-белих на припремама у Турској. Партизан је пре четири дана одиграо 1:1 са Универзитатеом.

Била је ово добра партија Петрићевих пулена против екипе која се тренутно налази на шестој позицији у руској Премијер лиги. Партизан ће у петак одиграти нови меч на припремама у Турској, а ривал тиму Гордана Петрића биће Младост из Лучана.