Емполи изненадио Интер у Милану, реми Болоње и Кремонезеа

Фудбалери Интера поражени су на свом терену од Емполија са 1:0 у утакмици 19. кола италијанске Серије А
Емполи изненадио Интер у Милану, реми Болоње и КремонезеаGetty © Marco Luzzani

Навијачи Интера очекивали су сигурну победу свог тима у мечу са Емполијем, али су гости имали другачији план.

Гостима је, истина, помогао Милан Шкринијар, који је за 40 минута зарадио два жута картона, па је Интер остао са десеторицом на терену пре одласка на одмор.

Емполи је искористио бројчану предност у другом делу игре, када је Томазо Балданци затресао мрежу у 66. минуту.

Интер је кренуо на све или ништа, али нису успели да пронађу пут до противничке мреже.

У првом данашњем мечу Болоња и Кремонезе су одиграли нерешено - 1:1.

Гости су до вођства стигли са беле тачке, преко Окерека у 50. минуту, али је само пет минута касније постављен коначан резултат, захваљујући аутоголу Влада Кирикеша.