Партизан оборио рекорд и прегазио Мегу

Кошаркаши Партизана савладали су у гостима екипу Меге са 103:78 у мечу 18. кола АБА лиге

Још једно импресивно издање црно-белих у регионалној лиги, овога пута против екипе Меге.

Већ у уводним минутима Партизан је наговестио да ривал неће имати много простора за игру и потенцијално изненађење.

Након прве четвртине, тим Жељка Обрадовића водио је са 28:17, а на полувреме је отишао са чак 28 поена предности.

Партизан је за 20 минута кошарке убацио 65 поена, чиме је оборио рекорд АБА лиге у постигнутих поенима гостујуће екипе у првом полувремену.

У другом полувремену, црно-бели су "склонили ногу са гаса" и приводили сусрет крају.

Поново је Партизан имао шесторицу двоцифрених стрелаца, а најефикаснији су били Мадар са 15, Нанели са 14 и Анђушић, Смаилагић и Пантер са по 13 поена.

У редовима Меге исткали су се Ђуришић са 17 и Церовина са 12 постигнутих поена.