Роналдо "подучава" Саудијце - Кристијано дао три гола за полувреме

Ел Наср лако стиже до победа када португалски суперстар тресе мреже као од шале
Роналдо "подучава" Саудијце - Кристијано дао три гола за полувремеGetty © Yasser Bakhsh / Stringer

Кристијано Роналдо је крајем прошле године напустио Европу и преселио се у Саудијску Арабију, а након нешто лошијег старта, сада редовно решета противничке мреже.

Славни Португалац наставио је да показује Саудијцима свој квалитет, пошто је у победи Ел Насра над Дамаком постигао хет-трик већ у првом полувремену.

Петоструки освајач "Златне лопте" је у 18. минуту начео ривала голом из пенала. У 23. минуту је одличном завршницом дуплирао предност Ел Насра, да би пред крај првог дела игре на повратан пас лако комплетирао хет-трик.

Са ова три гола, Роналдо их сада има осам у шампионату Саудијске Арабије и то из само четири утакмице колико је одиграо. Подсећања ради, Роналдо је недавно у победи Ел Насра над Ел Вехдом постигао сва четири гола свог тима (4:0).