Спектакл у Лондону, седам голова у градском дербију

Фудбалери Кристал Паласа победили су Вест Хем са 4:3 у сјајној утакмици 34. кола Премијер лиге
Спектакл у Лондону, седам голова у градском дербијуGetty © Marc Atkins

Лондонске екипе су одиграле феноменалан меч на "Селхурст Парку", у којем је славила екипа искусног Роја Хоџсона.

Вест Хем је први дошао до предности, пошто се Соучек најбоље снашао после корнера у деветом минуту и послао лопту у мрежу.

Ипак, препорођени Палас је брзо одговорио - Џордан Ају је изједначио у 15. минуту, а Заха је пет минута касније преокренуо.

Огромну грешку одбране "чекићара" искористио је Шлуп у 30 минуту и рутински сместио лопту у мрежу.

Пет минута касније, гости су успели да смање, поново након корнера, али је сада Соучек био асистент, а Антонио стрелац.

Домаћин је у наставку постигао још један гол - Езе је искористио пенал у 66. минуту, а Вест Хем је успео да унесе неизвесност, голом Агера у 72. минуту.

Вест Хем је покушавао на све начине да дође до бода, али нису успели ни у дугачкој надокнади, која је, на крају, износила девет минута.

Палас је на 11. позицији са 40 бодова, док је Вест Хем 15. са 34.