Идеалан деби у домаћем шампионату за најзвучније појачање баварског гиганта
Кејн заблистао на дебију у Бундеслиги – гол и асистенција за убедљив тријумф Бајерна© Tanjug/Axel Heimkendpa via AP

Браниоци титуле првака Немачке, фудбалери Бајерна, победили су као гости Вердер (4:0) у првом колу Бундеслиге, уз одличну партију Харија Кејна.

Хари Кејн је пре неколико дана стигао на "Алијанц арену", у првом мечу остао без трофеја у Суперкупу, а у другом, свом дебију у домаћем шампионату, постигао гол и уписао асистенцију.

Доскорашњи капитен Тотенхема је већ у четвртом минуту асистирао Лироју Санеу, да би голом у 74. минуту, после додавања Алфонса Дејвиса, дуплирао предност Бајерна.

Новим голом Сане је у 90. минуту повећао на 3:0 после асистенције резервисте Томаса Милера.

Дејвис је стигао и до друге асистенције на мечу, у четвртом минуту надокнаде, кад је додавањем омогућио Матису Телу да се упише у стрелце.