Тако то ради Никола Јокић: Мало играо, а много показао - Денвер победио Чикаго

Нагетси су се реванширали Булсима за недавни пораз
Тако то ради Никола Јокић: Мало играо, а много показао - Денвер победио ЧикагоGetty © Christian Petersen / Staff

Кошаркаши Денвера савладали су Чикаго 116:102 у припремној утакмици уочи почетка нове сезоне, пошто су на домаћем паркет били бољи од Булса у свакој од четири четвртине.

Актуелни НБА шампиони били су предвођени својим првим пиком са недавног драфта Џулијаном Лијем Строутером који је са 25 поена показао да ће бити право појачање, а одличну партију пружио је и Никола Јокић.

МВП прошлосезонске финалне серије провео је на паркету 23 минута и за то време бриљирао у свом стилу. Убацио је 15 поена, уписао је чак девет асистенција и још пет скокова.

Одличан у тиму Денвера био је и Џамал Мари са 21 поеном, док су двоцифрени били још Ерон Гордон и Хантер Тајсон са 13, односно 11 поена. У редовима Чикага најбољи са по 20 минута били су Патрик Вилијамс и Коби Вајт.

Нови НБА шампионат почиње за осам дана, 24. октобра, а Денвер ће главне ривале у борби за одбрану трофеја имати у Милвокију, Мајамију, Бостону, Финиксу, као и калифорнијском тандему Голден Стејту и Лос Анђелес Лејкерсима.