Бајерн освојио Истанбул, Интер се изборио са Салцбургом

Фудбалери Бајерна победили су у гостима Галатасарај са 3:1 у утакмици трећег кола Лиге шампиона
Бајерн освојио Истанбул, Интер се изборио са СалцбургомGetty © Ahmad Mora

Бајерн је тешком муком дошао до победе у Истанбулу, чиме је нанео први пораз Галати у сезони.

Кингсли Коман је донео гостима предност у осмом минуту, а изједначио је Икарди са пенала у 30.

Хари Кејн и Мусијала су у наставку донели победу Баварцима - прво је Мусијала асистирао Кејну у 73. минуту, да би Енглез узвратио асистенцију у 79, па је Мусијала поставио коначан резултат.

Бајерн је први у групи са максималних девет бодова, Галатасарај има четири.

Копенхаген има један бод, док Манчестер јунајтед нема нити један, а ове две екипе играју свој меч од 21 сат.

Интер је на свом терену био бољи од Салцбурга са 2:1.

Алексис Санчез је затресао мрежу гостију у 19. минуту, а у наставку је било драматично.

Прво је Глоух изједначио у 57, а затим је Чалханоглу поново донео домаћима предност у 64. минуту.

Гол Лаутара Мартинеза у 81. минуту је поништен због офсајда.

За госте је читав меч одиграо Страхиња Павловић, док је Ратков добио прилику у 71. минуту.

Интер је први у групи са седам бодова, Сосиједад има четири, Салцбург три, доко је Бенфика без бодова.