Немања Матић донео бод Роми у 94. минуту

Фудбалери Роме и Торина одиграли су 1:1 мечу 15. кола италијанске Серије А.
Немања Матић донео бод Роми у 94. минутуGetty © Paolo Bruno / Stringer

Гости су повели поготком Kерола Линетија у 55. минуту, а бод домаћем тиму донео је бивши српски репрезентативац Немања Матић у 94. минуту.

Андреа Белоти у 92. минуту није искористио пенал за Рому, а тренер римског клуба Жозе Мурињо је искључен у 89. минуту.

Матић је ушао у игру у 55. минуту. Српски голман Миле Свилар преседео је на клупи за резерве.

Српски репрезентативац Вања Милинковић-Савић био је на голу Торина, док је Немања Радоњић ушао у игру у 81. минуту. Саша Лукић није играо због повреде.

Рома је тренутно седма на табели Серије А са 27 бодова, док је Торино девети са 21.

Интер је раније данас у гостима победио Аталанту 3:2, док је Монца на свом терену надиграла Салернитану 3:0. Специја је у гостима победила Верону 2:1. Дарко Лазовић је играо за Верону, док је Иван Илић био на клупи за резерве.