Мијатовић поново херој, Звезда након преокрета до победе у Панчеву

Фудбалери Црвене звезде савладали су у Панчеву екипу Железничара са 1:2 (1:0), у мечу 15. кола Суперлиге Србије

Није се "прошетала" Звезда до нова три бода, пошто је екипа Железничара пружала одличан отпор.

Актуелни шампион Србије је ипак успео да оправда статус фаворита и након преокрета у другом полувреме, дође до нове победе.

Железничар је добро ушао у меч, те је у 15. минуту стигао до вођства.

Ђорђевић је убацио лопту са десне стране, а Романић, бивши фудбалер Звезде је одлично на њу натрчао и сместио је у мрежу гостију.

Црвено-бели су од тог момента кренули још интензивније у напад на противнички гол, али се на полувреме отишло са предношћу домаћина.

Звезда је бедем противничке одбране успела да пробије у 61. минуту.

Иванић и Канга разменили су додавања, након чега је црногорски фудбалер сјајно искреирао позицију за шут и матирао голмана ривала.

Тим Барака Бахара преокрет је комплетирала у 76. минуту, голом Јована Мијатовића.

Звездино "дете" поново је било стрелац победоносног гола црвено-белих, а поново је асистент био Канга.

Габонац је послао оштру лопту после прекида, а млади фудбалер је успео да постави ногу и проследи је у мрежу.

Црвена звезда уписала је 11. победу у 14 одиграних утакмица у Суперлиги Србије, те са 34 бода заузима друго место, са три бода заостатка за Партизаном, који има меч мање.

Железничар је 15. на табели са 11 освојених бодова.