Митровић и Сергеј тресу мреже - Ел Хилал победио 9:0!

Српски фудбалери Александар Митровић и Сергеј Милинковић-Савић постигли су по гол у победи Ел Хилала на гостовању Ел Хазему резултатом 9:0
Митровић и Сергеј тресу мреже - Ел Хилал победио 9:0!Getty © Justin Setterfield / Staff

Митровић је постигао гол у 14. минуту, после асистенције Мохамеда Ел Бурајка. Србину је то 11. гол на 12. утакмици у најквалитетнијој лиги Саудијске Арабије.

Репрезентативац Србије је затим у 52. минуту био асистент Бразилцу Малкому за 4:0.

Митровић је из игре изашао у 69. минуту, баш кад је на терен ушао Сергеј Милинковић-Савић који се опоравио од повреде због које није играо за репрезентацију Србије против Белгије и Бугарске.

Управо је Милинковић-Савић у 93. минуту, после друге асистенције Рубена Невеша на утакмици, поставио коначних 9:0.

Ел Хилал је после 14 одиграних кола лидер шампионата са 38 бодова, четири више од другопласираног Ел Насра.