Звезда убедљива против Лалатовићевог Спартака на Кипру

Фудбалери Црвене звезде победили су суботички Спартак резултатом 3:1 у трећем припремном мечу на Kипру
Звезда убедљива против Лалатовићевог Спартака на Кипру© FK Crvena zvezda

После победа против кипарског друголигаша Акритаса (3:2) и мађарског Залаегершега (1:0), изабраници Владана Милојевића су против ривала из Суперлиге Србије били најубедљивији.

Звезда је против екипе Ненада Лалатовића повела у 23. минуту преко Владимира Лучића, а предност је у 47. минуту дуплирао Лазар Николић.

Победу је осигурао Јован Мијатовић голом са пенала у 66. минуту, да би почасни гол за Спартак постигао је Војо Убипарип у 82. минуту.

Оба тренера су комбиновала са саставима и правила велики број измена у другом полувремену.

До краја припрема на Kипру, Звезди предстоје дуели са Младошћу из Лучана (28. јануар) и бугарским Ботевом (1. фебруар).