Јунајтед коначно сачувао мрежу, несрећни Челси је безнадежан

Фудбалери Манчестер јунајтеда победили су Вест Хем са 3:0 у утакмици 23. кола Премијер лиге
Јунајтед коначно сачувао мрежу, несрећни Челси је безнадежан© Clive Brunskill

Ерик тен Хаг коначно може да одахне - "ђаволи" су победили Вест Хем, а да нису примили гол.

Међутим, Манчестер није био доминантан на овом мечу, упркос резултату који каже да је било лако.

Вест Хем је имао више прилика, више напада, али није успео да искористи нити једну прилику.

"Ђаволи" су повели у 23. минуту, голом Расмуса Хојлунда, који је затресао мрежу на свој 21. рођендан.

На старту другог дела игре, Алехандро Гарначо је повисио на 2:0, а исти играч је ставио тачку на меч у 84. минуту, после грешке Калвина Филипса.

Манчестер је шести на табели са 38 бодова, док је Вест Хем на седмом месту са 36.

Несрећни Челси је пружио својим навијачима још један кошмарни дан на "Стамфорд бриџу".

Није тако деловало у 19. минуту када је Кол Палмер донео "плавцима" предност, али су гости изједначили само три минута касније, преко Матеуса Куње.

Аутоголом Дисасија, Вулверхемптон је дошао до преокрета у 43. минуту.

Куња је постигао још два гола - у 63. минуту, а затим и са пенала у 82.