Фудбалери Јувентуса победили су у Торину екипу Фрозинонеа резултатом 3:2 у мечу 26. колу Серије А
Јуве без Влаховића не може ништа - два гола и асистенција Србина у драматичној победиGetty © Valerio Pennicino

После четири утакмице, Јувентус је коначно уписао победу.

А ни до ње не би стигао, да није било Душана Влаховића.

Српски нападач одиграо је кључну улогу у победи торинске екипе.

У трећем минуту је постигао гол за предност, али су гости изједначили головима Валида Чедире у 14. минуту и Марка Брешијанинија у 27. минуту.

Прво полувреме је завршено резултатом 2:2, пошто је изједначење донео Влаховић у 32. минуту.

Након бројних пропуштених прилика, торински клуб је стигао до тријумфа у самом финишу утакмице.

Победу Јувентусу донео је Данијеле Ругани у петом минуту надокнаде времена на асистенцију Влаховића.

Јувентус је стигао до прве победе у Серији А после више од месец дана. Торински клуб је 21. јануара у гостима победио Леће 3:0, а потом је забележио два ремија и два пораза у италијанском првенству.

Јувентус се тренутно налази на другом месту на табели Серије А са 57 бодова.

Интер је први са 63 бода, али милански клуб има и две утакмице мање.

Фрозиноне је на 16. позицији са 23 бода.

Јувентус ће у наредном колу Серије А гостовати Наполију, док ће Фрозиноне дочекати Леће.

Јувентус је наставио потеру за Интером, али је екипа Симонеа Инзагија убедљиво савладала у гостима Леће - 4:0.

Лаутаро Мартинез је постигао два гола, а у стрелце су се уписали и Фратези и Де Фрај.

Интер је први са 66 бодова, док је Леће на 14. позицији са 24.