Први пут непрецизан, други пут без грешке - Митровић поново стрелац за Ел Хилал

Српски репрезентативац Александар Митровић, постигао је гол у победи свог клуба Ел Хилала над екипом Ел Ријада резултатом 3:1, у утакмици 23. кола најквалитетније лиге Саудијске Арабије
Први пут непрецизан, други пут без грешке - Митровић поново стрелац за Ел ХилалGetty © Yasser Bakhsh

Митровић наставља да вуче свој тим до титуле у првенству Саудијске Арабије, пошто је постигао нови погодак.

Ел Хилал је након победе остао на првом месту на табели са 65 освојених бодова, док је Ел Ријад сада на 15. месту са 23 бода.

Митровић је постигао гол у 93. минуту са беле тачке, док је пре тога промашио пенал у надокнади времена током првог полувремена.

Био је то 20. гол Митровића на исто толико одиграних утакмица у лигашком делу ове сезоне.

Српски нападач је тако смањио заостатак за Кристијаном Роналдом, који је најбољи стрелац шампионата са 22 гола.

За Ел Хилал прецизни су били и Рубен Невеш у 66. минуту и Мајкл у 75. минуту.

Стрелац за Ел Ријад био је Али Ел Булајхи у 52. минуту.