ТСЦ убедљив против Младости, прекинут низ мечева без победе

Фудбалери ТСЦ-а савладали су у Бачкој Тополи екипу Младости са 4:1 у мечу 25. кола Суперлиге Србије

Након два меча у којем нису успели да дођу до тријумфа, фудбалери ТСЦ-а на прави начин су избили на победнички колосек.

Од уводних минута, па до краја сусрета, домаћин је био бољи тим, што је на крају резултат и показао.

Већ у другом минуту је Ћирковић донео предност ТСЦ-у, са којом је тим из Бачке Тополе отишао на полувреме.

Играо се 58. минут када је Пантовић повисио на 2:0.

Девет минута касније, поново је главни актер био Ћирковић, који је новим голом практично решио питање победника.

Већ у 71. минуту је Јовановић постигао још један гол за тим тренера Жарка Лазетића, који је тада водио са 4:0.

Гости из Лучана су успели да дају почасни гол, а урадио је то Величковић у 74. минуту меча.

ТСЦ је стигао до 14. победе у домаћем шампионату ове сезоне, па са 50 бодова заузима треће место, са 11 бодова више од Чукаричког, а девет мање од другопласиране Црвене звезде.

Младост је остала на шестом месту са 36 бодова.