Радник бољи од Радничког у Нишу, реми Новог Пазара и Младости

Фудбалери Радника победили су Раднички у Нишу са 3:0, док су Нови Пазар и Младост одиграли без голова у мечевима 23. кола Суперлиге Србије
Радник бољи од Радничког у Нишу, реми Новог Пазара и Младости© Superliga

Фудбалери Радника победили су у Нишу екипу Радничког резултатом 3:0.

Два гола за Радник постигао је Борко Дуроњић - у 56. и 62. минуту, а једном се у стрелце уписао Харис Хајдаревић у 72. минуту.

Екипа из Сурдулице је тријумфом у Нишу стигла до друге победе у овој сезони у Суперлиги Србије.

Радник се налази на последњем месту на табели СЛС са 14 бодова, а у наредном, 24. колу СЛС дочекаће крагујевачки Раднички.

Раднички из Ниша је 12. на табели СЛС са 23 бода, а у наредном колу гостоваће Железничару.

У другом данашњем мечу, фудбалери Новог Пазара и Младости из Лучана одиграли су без голова.

Нови Пазар се тренутно налази на седмом месту на табели СЛС са 31. бодом, док је Младост на шестој позицији са 33.

У последњем данашњем мечу, Спартак је у гостима победио Вождовац са 2:0.

Тодороски је затресао мрежу у 68. минуту, а Лукић потврдио победу у судијској надокнади.

Прва два меча 23. кола СЛС одиграна су у петак, а постигнути су следећи резултати: Раднички (КГ) - ИМТ 1:0 и Чукарички - Напредак 2:1.

У суботу су играли: Јавор - Војводина 2:2, ТСЦ - Црвена звезда 1:3 и Партизан - Железничар 3:1.