Бламажа младе репрезентације Србије - "орлићи" нису победили Луксембург

Слаба игра тима Љубинка Друловића на гостовању аутсајдеру

Фудбалска репрезентација Србије за играче до 21 године одиграла је нерешено 1:1 против вршњака из Луксембурга у квалификацијама за Европско првенство 2025. године.

Селекција Љубинка Друловића разочарала је против апсолутног аутсајдера и тима који су прошлог новембра савладали 2:0.

Овога пута, Србија је повела 1:0 преко Стефана Митровића већ у 4. минуту, али им ни то није био довољан замајац да стигну до тријумфа.

Неискоришћене шансе Уроша Кабића и Ковачевића биле су напослетку кажњене, пошто је Фернандес из слободног ударца у 51. минуту поставио коначан резултат.

Србија после шест кола има само 10 бодова. Првопласирана је Енглеска са 15, Украјина има исто толико, али уз утакмицу мање. Шансе "орлића" да се умешају у борби за пласман на завршни турнир сада су у домену теорије.