Јокић се вратио на терен, Гризлији без трунке шанси у Денверу

Никола Јокић, после утакмице паузе због проблема са повредом, предводио је своје Нагетсе до убедљивог тријумфа против Мемфиса - 128:103

Никола Јокић пропустио је меч са Портландом због болова у леђима и куку, али се брзо вратио на терен и показао зашто је тренутно први у трци за МВП признање.

Џокер је предводио Нагетсе против Мемфиса и за 31 минут на терену постигао 29 поена, уз 11 скокова и 8 асистенција.

Нагетси су од старта кренули силовито, током чиутаве утакмице имали убедљиво вођство, па није било потребе да најбољи кошаркаш НБА лиге улази у игру у последњој четвртини.

Јокића су испратили Кристијан Браун са 17 и Реџи Џексон са 15 поена, а шампиони су играли без Џамала Марија и Арона Гордона.

Денвер је тако задржао прво место у Западној конференцији НБА лиге са 51 победом и 21 поразом, а Нагетси ће и четири наредне утакмице играти на свом терену - против Финикса, Минесоте, Кливленда и Сан Антонија.