Чукарички продубио кризу Новог Пазара - Павков потврдио победу на Брду

Нови Пазар се јесенас налазио на местима која воде у европска такмичења, а у 2024. имају само једну победу на осам утакмица
Чукарички продубио кризу Новог Пазара - Павков потврдио победу на Брду© Bane T. Stojanovic/ATAImages

Фудбалери Чукаричког победили су у петак на домаћем терену екипу Новог Пазара резултатом 2:0 (0:0) у првој утакмици 27. кола Суперлиге Србије.

Голове за домаћи тим постигли су данас Марко Доцић у 68. минуту са беле тачке и Милан Павков у 71. минуту.

Ово је био дуел Игора Матића, тренера Новог Пазара, против свог досадашњег клуба, а осим што је његов тим доживео пораз, млади тренер је и током сусрета зарадио црвени картон, за потврду наставка лоше форме Новопазараца.

Чукарички је сада на 4. месту са 43 освојена бода, док је Нови Пазар на 8. позицији са 35 бодова и неизвесно је хоће ли се уопште пласирати у плеј-оф.

У наредном колу клуб са Бановог брда гостује екипи Војводине, док фудбалери Новог Пазара на свом стадиону дочекују ТСЦ.