Митровић поново решета, Србин стрелац против Лестера

Српски нападач Александар Митровић постигао је погодак за Фулам у победи против Лестера од 1:0 у 19. колу Премијер лиге
Митровић поново решета, Србин стрелац против ЛестераGetty © Clive Mason

"Митрогол" наставља да постиже голове за Фулам, а нова "жртва" српског нападача био је Лестер.

Након што је постигао погодак и имао две асистенције против Кристал Паласа, Митровић је био тих против Саутемптона, против којег је промашио пенал.

Ипак, "прва виолина" Фулама и репрезентације Србије, погодила је гол у мечу са Лестером.

Само неколико минута након веома грубог и неопрезног старта Ндидија над Митровићем, српски нападач вратио се на терен и постигао погодак.

Играо се 18. минуту када га је добро проиграо Вилијан, а Митровић је смирено примио лопту грудима, наместио је на волеј, а потом је послао у мрежу домаћих.

Био је то 11. погодак на 15 одиграних утакмица Митровића ове сезоне.

Фуламу је управо погодак Митровића био довољан за победу у сусрету са Лестером.

Српски фудбалер је ипак до краја меча зарадио жути картон, због којег ће пропустити наредни меч Фулама, у којем се лондонски тим састаје са градским ривалом Челсијем.