Звезда "петардом" против Новог Пазара прославила рођендан

Фудбалери Црвене звезде савладали су екипу Новог Пазара са убедљивих 5:1 у мечу 26. кола Суперлиге Србије
Звезда "петардом" против Новог Пазара прославила рођендан© ATA Images

На најбољи могући начин црвено-бели прославили су 78. клупски рођендан.

Изабраници Милоша Милојевића успели су да преломе отпор незгодног ривала и са 5:1 надиграју екипу Новог Пазара.

У 11. минуту је Ракоњац уписао свој дебитантски гол у Црвеној звезди.

Играо се 25. минут када је Драговић играо руком у свом шеснаестерцу, те је након коришћења ВАР технологије, додељен пенал гостима.

Мајдевац је био прецизан са беле тачке.

Нови пенал виђен је у 33. минуту, овога пута је руком играо један гостујући фудбалер, а једанаестерац је у гол претворио Канга.

Звезда је на полувреме однела предност од 2:1, а у наставку је са три гола привела меч крају.

Канга је постигао прелеп погодак у 73. минуту, када је са дистанце матирао голмана гостију.

Четири минута касније, Катаи је лоб ударцем повисио на 4:1, да би у 81. минуту, својим другим голом на мечу, Ракоњац поставио коначних 5:1 за Црвену звезду.