Партизан убедљив у Лучанима, прва победа Игора Дуљаја

Фудбалери Партизана победили су у Лучанима екипу Младости резултатом 3:0 у мечу 26. кола Суперлиге Србије

Црно-бели су стигли до прве победе после два ремија и једног пораза у Суперлиги Србије.

Голове за Партизан постигли су Светозар Марковић у 52, Квинси Мениг у 78. и Бибарс Натхо у 91. минуту.

"Могу да будем задовољан игром, резултат је битан наравно. Постићи три гола против Младости која је неугодна на овом терену је битно. Играчи су испунили оно што сам тражио од њих, били су агресивни на терену, видело се да су уживали у фудбалу после дужег времена. Надам се да је ово само почетак", рекао је Дуљај после меча.

Он је истакао да је друго полувреме показало како би Партизан требало да игра.

"Друго полувреме показало је да овај тим може да игра и да је све било у њиховим главама. Квалитет никада није био споран. Као и у животу, успони и падови се
дешавају, има још много да се игра, ништа није готово. Не сме једна победа да нас завара. План је да радимо још јаче, то је једини начин", закључио је Дуљај.

Партизан је последњу победу у СЛС остварио 19. фебруара на мечу са Спартаком у Суботици (2:1).

Ово је био први тријумф новог тренера Партизана Игора Дуљаја на клупи клуба из Хумске.

Партизан је тренутно други на табели СЛС са 54 бода, док је Младост 14. са 21.

Црно-бели" ће у наредном колу СЛС на свом терену играти са Радником, док ће Младост гостовати екипи ТСЦ-а у Бачкој Тополи.