Партизан губио на полувремену, па "разнео" Цибону 29 разлике

Играчи Жељка Обрадовића као да су се у других 20 минута наљутили и решили да покажу своје право лице
Партизан губио на полувремену, па "разнео" Цибону 29 разлике© ABA League j.t.d./Dragana Stjepanovic

Кошаркаши Партизана савладали су Цибону 96:67 у утакмици 3. кола АБА лиге, и то након што су имали резултатски заостатак после првог полувремена.

Пулени Жељка Обрадовића су у наставку меча приказали далеко озбиљнију игру са којом Загрепчани нису могли да се носе, па су стигли и до треће победе у сезони.

Партизан је прву четвртину изгубио резултатом 25:16, када су гости играли инспирисано, а на полувремену су имали шест поена предности. Но, у наставку су црно-бели приказали своје право лице.

Трећа и четврта четвртина припали су им укупним резултатом 60:25, па је и Загрепчанима било јасно да су ипак далеко од победе.

Најбољи у Партизану били су Џејмс Нанели са 17 поена, Балша Копривица са 15 и Данило Анђушић са 14. У тиму Цибоне су се истакли Александар Аранитовић са 21 и Јаков Мустапић са 17 поена.