Спартак бољи од Новог Пазара, реми Радничког и Железничара у Нишу

Фудбалери суботичког Спартака победили су као гости Нови Пазар са 1:0 (0:0), у заосталом мечу 9. кола Суперлиге Србије

Изабраници Ненада Лалатовића су пред празним трибинама стадиона у Новом Пазару савладали домаћина голом искусног Воја Убипарипа у 87. минуту.

Домаћин је већ у 16. минуту остао без најбољег играча, јер је Адем Љајић због повреде морао да напусти игру.

Нови Пазар је после пораза остао четврти са 29 бодова, док је Спартак скочио на девето место са 25 бодова.

Фудбалери Радничког и Железничара ремизирали су у Нишу 1:1.

Гол за домаћи тим постигао је Сава Петров у 54. минуту, док је Марко Конатар клубу из Панчева донео бод у 94. минуту.

Нишки клуб је тренутно на 15. месту на табели СЛС са 17 освојених бодова, док је Железничар на 14. позицији са једним бодом више.