Јовић поново херој Милана, Србин донео преокрет и победу

Српски нападач Лука Јовић, био је стрелац победоносног гола Милана, који је са 3:2 савладао у гостима екипу Фрозинонеа
Јовић поново херој Милана, Србин донео преокрет и победуGetty © Getty Images

Милан наставља са упитним партијама и промењивом формом.

Након кикса против Болоње у прошлом колу у Серији А, "смешио" се још један, овога пута на страни против Фрозинонеа.

Иако су голом Жируа у 18. минуту, први стигли до вођства, Милан је дозволио домаћину преокрет.

Соуле је у 24. минуту из пенала донео изједначење, да би преокрет комплетирао Мазители у 65.

"Росонери" су се нашли у веома лошој позицији, али је уследио нови преокрет.

Габија је у 72. минуту изједначио на 2:2, а онда је у игру ушао Лука Јовић.

Српски фудбалер је у 80. минуту крочио на терен, а само минут касније постигао гол за преокрет Милана.

Био је то пети погодак Јовића у Серији А ове сезоне, а седми у свим такмичењима.

Милан је победом задржао прикључак за врхом табеле, пошто изабраници Стефана Пиолија сада имају 49 бодова, четири мање од другопласираног Јувентуса, а пет мање од лидера Интера.

Фрозиноне је 14. на табели, са 23 бода, пет више од тимова из зоне испадања.