"Стотка" црвено-белих - Звезда декласирала Морнар у Бару

Кошаркаши Црвене звезде савладали су Морнар у Бару 102:66 у утакмици 21. кола АБА лиге

Прва четвртина утакмице у Бару је била занимљива и неизвесна, али након ње се није било дилеме ко ће доћи до победе.

Морнар је прву четвртину добио са 23:21, али је Звезда на полувремену имала предност - 47:36.

Преостале деонице су црвено-бели још убедљивије добили, па је на крају декласирала домаћина и победила са 36 поена разлике.

Џавонте Смарт је био најефикаснији са 16 поена, Лука Митровић је постигао 14, Дејан Давидовац 13, а Мајк Тоби 11.

Код Морнара Тај Волер убацио је 14, а Тавијан Дан-Мартин 13 поена.

Звезди следи гостовање Монаку у Евролиги, а потом дуел против Крке у Београду у АБА лиги.

Звезда чврсто држи лидерску позицију са скором 18-3, док је Морнар последњи са учинком 4-17.