Партизан посустаје, црно-бели једва до бода у Лучанима

Фудбалери Младости и Партизана одиграли су у Лучанима нерешено 1:1 у мечу 26. кола Суперлиге Србије

Фудбалери Партизана су боље ушли у меч, а црно-бели су пропустили неколико шанси првом делу првог полувремена.

Младост је повела у 44. минуту, а у листу стрелаца уписао се Бојић.

Тренер црно-белих, Игор Дуљај, је у наставку увео Бибарса Натха и Алда Калулуа, а Партизан је заиграо ангажованије.

Младост је претила из контранапада, али су пропустили прилике преко Марка Величковића у 55. и Николе Ћирковића у 60. минуту.

Фудбалери Младости су нову велику шансу имали у 69. минуту. Патрик Езе Фрајдеј је сам изашао испред голмана Партизана Александра Јовановића, који је успео да лопту избаци у корнер.

Партизан је у завршници притиска, па је до изједначења стигао у 85. минуту, голом Николића.

Црно-бели се тренутно налазе на другом месту на табели, имају 61 бод, док је Младост седма са 37 бодова.

Фудбалери Партизана ће у наредном колу дочекати Спартак, док ће Младости играти са Радничким у Нишу.