
Додик честитао Дан града Добоја: Остварен велики напредак

Председник СНСД-а Милорад Додик упутио је градоначелнику града Добоја, председнику Скупштине града, одборницима и грађанима Добоја честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успех.
"Упућујем срдачне честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успех", написао је додик на Иксу.
Градоначелнику града Добоја, предсједнику Скупштине града, одборницима и грађанима Добоја упућујем срдачне честитке поводом Дана града, уз жеље за даљи напредак, просперитет и успјех.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 27, 2026
Добој је град који својим развојем, привредним потенцијалом и значајним инфраструктурним…
Како је истакао, Добој је град који својим развојем, привредним потенцијалом и значајним инфраструктурним пројектима потврђује своје важно место у Републици Српској.
"С посебним задовољством истичем напредак који је град остварио у протеклим годинама, као и бројне иницијативе и пројекте које је градско руководство покренуло у настојању да унапреди квалитет живота својих грађана и обезбеди бољу будућност за наредне генерације. Уверен сам да ћете и у наредном периоду одговорним радом наставити да стварате услове за јачање привреде и стварање што бољих услова за нова улагања и отварање нових радних места", додао је Додик.
Он је изразио искрене жеље да Добој настави путем напретка, стабилности и успешног развоја, на добробит свих његових грађана, али и целе Републике Српске.
Добој данас обележава Дан града, централни догађај биће свечана академија којој ће присуствовати премијер Републике Српске Саво Минић.
Поводом празника, Градска управа јуче је организовала пријем за бивше носиоце највиших функција извршне и законодавне власти и добитнике високих признања, којима су уручене захвалнице и новчани поклони.


