Манчестер добија омиљеног "ђаволчића", Фулам немоћан без Митровића

Фудбалери Манчестер јунајтеда савладали су у гостима Фулам са 2:1 у утакмици 16. кола Премијер лиге.
Манчестер добија омиљеног "ђаволчића", Фулам немоћан без Митровића© Tanjug/AP Photo/Leila Coker

Навијачи Манчестер јунајтеда имају чему да се надају у будућности, пошто млађи играчи играју све боље, а међу њима предњачи тинејџер Алехандро Гарначо.

Јунајтед је у Лондону дошао до предности преко искусног Кристијана Ериксена, који је постигао први гол у дресу "црвених ђавола" у 14. минуту меча.

Фулам, који је играо без повређеног Александра Митровића, успео је да изједначи у 61. минуту, када је мрежу затресао Џејмс.

Није прослављао гол против бившег клуба, који је у драматичној завршници дошао до бодова.

Млади Аргентинац, Алехандро Гарначо, у игру је ушао у 72. минуту меча, а у трећем минуту судијске надокнаде је постигао гол којим је Јунајтед бодове однео у Манчестер.

У првом данашњем мечу Астон Вила је идентичним резултатом савладала у гостима незгодни Брајтон.

Домаћин је повео у првом минуту преко Макалистера, али је Дани Ингс изједначио у 20. минуту са беле тачке.

Ингс је другим голом на мечу обезбедио Вили победу у 54. минуту.