Ново славље Фулама без Митровића, Лидс наставља да тоне

Фудбалери Фулама савладали су у Лондону екипу Лидса са 2:1 у мечу 32. кола Премијер лиге
Ново славље Фулама без Митровића, Лидс наставља да тонеGetty © Clive Rose

Упркос томе што су поново морали да играју без суспендованог српског нападача Александра Митровића, фудбалери Фулама остварили су нову победу.

Тим из Лондона до другог везаног тријумфа, пошто је овога пута био бољи од Лидса.

Дуже од очекиваног чекало се на голове на стадиону "Крејвен котеџ".

Мреже су мировале у првих 45 минута, али у другом делу утакмице виђено три поготка.

Домаћин је до вођства дошао у 58. минуту, када је Вилсон закуцао лопту у гол ривала.

Играо се 72. минут када је Переира постигао погодак и практично решио питање победника, пошто је Фулам повео са 2:0.

Ипак, седам минута касније, Лидс стиже до гола, након гужве и аутопоготка Палиње.

Гости нису успели да учине завршницу још занимљивијом, па је Фулам освојио сва три бода.

Након 32 утакмице, тим Марка Силве има 45 бодова и заузима девето место на табели.

Лидс је остао на 29 бодова и тренутно је 16. тим у енглеском првенству.